Як підвищити ефективність працівника

збільшення ефективності

Робота відбере значну частину вашого життя, 
і єдиний спосіб отримувати від життя задоволення –
вірити, що ви робите гарну роботу.
А єдиний спосіб робити щось добре –
це по-справжньому любити те, чим ви займаєтеся.
Стів Джобс, співзасновник Apple

Робота як самореалізація

Працівники компанії – це НЕ шестерні, це батарейки, які можна «розряджати» і «заряджати». Саме таке розуміння перетворює керівника будь-якої ланки на директора із енергетичних ресурсів компанії. Багато бізнесів без місії і ціннісного складника просто намагаються поексплуатувати усіх, хто попадеться у їхнє коло впливу. Ми як керівники можемо скільки завгодно скаржитися на молодь, яка не дуже щось вміє і знає, як робити, але водночас очікує велику оплату, а втім, таких співробітників можна зрозуміти – ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ МАРНУВАТИ СВОЮ МОЛОДІСТЬ!

Тож щоразу, відкриваючи вакансію, перепитуйте себе: чи нашій компанії справді хочеться віддати свою молодість? Може, та людина, яка прийде до вас, більше нічого і не має, але цей ресурс для неї необоротний. Щиро переконаний, що у майбутньому є місце тільки для ціннісних компаній, які мають місію і які не експлуатують працівників, а інтегрують їх у структуру діяльності компанії і роблять партнерами! Тобто відновлюють їхній енергетичний ресурс, а не споживають.

Якщо ж є віра у максимальні можливості людини у моїй компанії, то це запускає чудове коло: я як керівник намагаюся створити для неї найкращі умови для максимального відкривання потенціалу, а людина як працівник більше старається! І навіть якщо у вашій компанії поки що все не так, то згадайте про філософську «гільйотину Гоббса»: ЯКЩО Є ТАК, ЯК Є, ЦЕ ЩЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ТАК МАЄ БУТИ. І ви точно можете це змінити.

відпочинок на роботі

Щоденний відпочинок працівника

Працювати треба не багато, а ефективно, чергуючи високоінтенсивні періоди діяльності із максимальною регенерацією. Більшість людей просто запрацьовується «на смерть», «виїжджаючи» на своєму біологічному ресурсі. І керівники часто самі цьому потурають, думаючи, що це краще для компанії. Але порахуйте: кожні дві години без відпочинку і якісного оновлення продуктивність праці людини зменшується на 20%. Тобто співробітник, який прийшов на роботу о 9:00, об 11:00 починає працювати лише на 80% своїх можливостей, о 13:00 його ефективність лише 60%, о 15:00 – 40%, о 17:00 – 20%, і фактично він стає непрацездатним вже після 19:00. Це у разі, якщо не відбувалося якісного хоча б 10-15- хвилинного оновлення кожні 1,5-2 години.

Ясна річ, якщо дати людині цей час, то вона зазвичай змарнує його на просиджування у соцмережах і відволікання співробітників, хоча найпродуктивніше було б вимкнути ВСІ зовнішні інформаційні канали, знайти затишне місце, де можна побути наодинці, і, заплющивши очі, РОБИТИ НІЧОГО. Навіть 5-10 хв. такого перезавантаження чудово відновлюють усю систему ефективності.

А ви знаєте як правильно відпочивати?  Перегляньте три лайфхаки у нашому відео:

Дорогою на роботу…

Ще одним традиційним способом марнування часу, тобто «розряджання батарейки», є дорога на роботу. На жаль, більшість працівників не помічає, що вони приїжджають на роботу уже втомлені. Є три рівні витрат часу у дорозі на роботу:
3. Думки низької якості («втикання» у вікно і розмірковування над різними проблемами, чому і хто не має рації; 80% людей).
2. Робота/Навчання (паралельне виконання в дорозі певної роботи або навчання; 15% людей).
1. Інтенсивні думки високої якості (постановка собі правильних запитань і ухвалення рішень; 5%).

Мало хто задумується, що 2 години дороги на день – це 7,5 років вашого життя (з 60 років)! А навіть 20 хв. – це рік і квартал. Можливо, варто переселитися ближче до офісу? Або почати нарешті налагоджувати робочий простір по-іншому, наприклад, дистанційно чи більш дистанційно? Чи перестати змушувати свій колектив їздити у годину пік? Або організовувати спільні добирання, щоб у процесі уже обговорювати робочі моменти? Чи роздати всім аудіокниги, необхідні для прослуховування?

сила цифр

Сила цифр 

Привчіть мозок свій і колег до цифр. Бо якщо для зменшення витрат енергії потрібен лічильник, то і нам необхідна певна система, базована на цифрах, щоб знати, де і що можна зекономити.

Рахуйте подумки. Нехай навіть і приблизно. Маєте знати, скільки часу займають ваші дії, дорога, спілкування телефоном, чищення зубів, витрати часу на кожного колегу і клієнта. Абсолютно все варто вимірювати. До прикладу, один робочий день на тиждень, у який ви працювали з дому, зекономить вам завдяки добиранню впродовж року 4 доби! Погодьтеся: непогана така міні-відпустка!

Для кращої взаємодії з колегами відвідайте наш онлайн-курс «Управління колективом: системна робота».

Все, що ви не рахуєте, може легко перетворитися на велику часово-енергетичну діру. Багато хто нехтує цим простим правилом і потім до середнього віку стикається зі своєю «розрядженою» батарейкою і не знає, що далі з нею робити.

Життя надто коротке, щоб марнувати його на роботу, яку не любиш; на чужі, неблизькі вам ідеї; на людей, з якими б не хотілось прожити усе життя. На тих, для кого ми не створюємо жодної цінності і хто не цінує того, що ми робимо. Наче і прості істини, але насправді мало хто їх дотримується.

енергія працівника

Стратегія заряду співробітника

• Здорове харчування – людина, яка харчується якісно, не тільки краще почуватиметься, але й ефективніше працюватиме. На жаль, практика некорисного «печенька» на видному місці є проявом безвідповідального ставлення керівника до своїх колег. Так, іноді навіть необхідно запросити дієтолога, щоб підібрав раціон обідів і перекусів для працівників компанії.

• Масаж – йдеться не про те, щоб тримати в офісному центрі масажиста на ставку (хоча знаю наші компанії, які так роблять). А про те, щоб у чітко визначений час працівники відволікалися від роботи і робили п’ятихвилинний масаж одне одному! Дивно звучить? Спробуйте! Повірте, стільки фану, інтеграції і лояльності до компанії ви не отримаєте від жодного корпоративу!

• Дихальні техніки – правильне дихання – це запорука бадьорого настрою, хорошого самопочуття і, відповідно, доброго ставлення одне до одного в колективі. Зрештою, це просто спосіб відволіктися, зануритись у себе, а отже, стати більш цілісною особистістю. Виділіть 5 хв. робочого часу на концентроване колективне дихання, і кращі результати не заставлять себе довго чекати.

• Фізкультура – спільна розминка – це ще один чудовий спосіб трохи завантажити тіло і розвантажити голову від поточних питань. Спільне виконання легеньких вправ не лише допоможе «підзарядитися» батарейкам вашого колективу, але і збадьорить емоційно.

• 10-15-хвилинні перерви – люди здебільшого запрацьовуються аж до перевтоми і цього не відчувають. Тож ви як керівник маєте взяти на себе відповідальність і встановити розклад перерв, на яких не можна користуватися жодним ґаджетом і навіть говорити між собою. Спершу буде незвично, але потім усі «зацінять». Повірте, на ефективність роботи це вплине тільки позитивно.

Проводьте свій час з користю! Долучайтеся до нашого Телеграм-каналу на тему бізнесу!

• Сон – у Японії працівник має 30 хв. на обід і ще 30 хв. на сон. Кимарення посеред робочого дня від 7 до 15 хвилин здатне повністю відновити ваші сили. І для цього теж не треба так багато: лише приміщення, у якому можна зробити темно і у якому будуть зручні пуфи. Ага, так, звісно: ще дисципліноване мислення керівника, який на власному прикладі покаже, що робити.

• Відсутність позаурочної роботи – цінуйте час працівників, який вони можуть виділити на себе. Деколи навіть те, що шеф не вантажить додатковими завданнями, не відволікає у «домашні години» і не пише у вихідні, – уже є турботою про працівника. Хоча це найбільш відносний із усіх перелічених пунктів, адже іноді, навпаки, відволікання працівника від зайвих думок без вимоги термінової відповіді може піти йому на користь.

• Ваш варіант – будьте креативні і придумайте свої способи регулярної «підзарядки» батарейки своєї і колег. Це не менш важливе завдання, аніж прописувати систему роботи компанії.

І я направду чекаю, коли компанії нашої великої держави почнуть їх втілювати!

Уривок з книги Романа Кушніра «Б-Бізнес».

Про цікаві моменти ефективності на роботі читайте у статтях про стать та походження та вік працівників.

 

Як правильно рахувати гроші за годину

Скільки коштує ваш час? Як правильно порахувати вартість години на роботі

Вміння правильно порахувати вартість своєї години роботи – перший крок до особистої ефективності та збільшення доходу. Формула для розрахунку на диво проста, потрібно лише X поділити

Читати далі »
Як взяти під контроль свої гроші

Як взяти під контроль свої гроші: 9 питань для ефективного управління фінансами

Управління своїми фінансами – це важлива частина фінансової грамотності. Важливо навчитися правильно розпоряджатися своїми грошима як на етапі заробітку, так і на етапах планування та

Читати далі »
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn