Згода з розсилкою

При заповненні форми нашого сайту Ви підтверджуєте Вашу згоду з політикою конфіденційності нашої Компанії. Крім того, Ви підтверджуєте Вашу згоду на отримання нами права на обробку Ваших персональних даних при таких обставинах:

– Для компаній, які працюють від імені нашої Компанії: Ми можемо співпрацювати зі сторонніми компаніями, які можуть виконувати від нашого імені всі функції, що стосуються підтримки в бізнесі, в зв’язку з цим Вашу особисту інформацію можуть частково розкрити. Таким компаніям, ми висуваємо жорсткі вимоги, в яких йдеться про те, що вони можуть використовувати Ваші особисті дані лише з метою, які обмежуються поданням договірних послуг; передача цієї інформації ними заборонена, в разі, якщо ситуація не підпадає під договірні вимоги, а саме, не є необхідною для того, щоб надати обумовлені послуги. Функції підтримки бізнесів можуть полягати: у видачі виграшів і бонусних призів, в реалізації поданих заявок, у виконанні замовлень, в управлінні системами інформації, а також у проведенні інтерв’ювання наших контрагентів. Також, ми в обов’язковому порядку розкриваємо інформацію (яка є не персоніфікованою), коли підбираємо собі постачальників.

– Для дочірніх і спільних підприємств: під такими підприємствами ми маємо на увазі організації, в яких пайова участь, більш ніж наполовину, належить нашій Компанії. Під час передачі Ваших даних партнерам по дочірнім, або ж спільним підприємствам, ми забороняємо нашим партнерам розголошувати Ваші особисті дані будь-яким сторонам з метою маркетингу, реклами, а також, ми забороняємо використовувати її будь-якими способами, які б суперечили Вашим рішенням. У разі якщо Ви відзначили, що не бажаєте, щоб на Ваше ім’я приходили якісь рекламні або маркетингові матеріали з нашого боку, то наша Компанія зобов’язується зберігати конфіденційність Вашої інформації, не передаючи її партнерам, для подальшого використання її в цілях маркетингу.

– Для сторінок, які є партнерськими або спільно позиціонуються: Наша Компанія має право на передачу інформації своїм компаніям-партнерам, які спільно з нашою Компанією займається реалізацією спеціальних пропозицій і заходів, що стосуються просування певного товару на сторінках нашого ресурсу, які ми позиціонуємо спільно з даними партнерами. Якщо сторінка буде запитувати анкетні дані, то Вам в обов’язковому порядку прийде попередження про те, що інформація може бути передана. У свою чергу, наші партнери мають право використовувати будь-яку інформацію, яку Ви надасте, відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, яке буде представлено Вам для подальшого ознайомлення, при наданні Вами особистої інформації.

– При процесі передачі над підприємством контролю: права на передачу Ваших анкетних даних, у разі продажу (часткового або повного) або трансферу активів нашого підприємства, або ж самого підприємства, залишаються за нашою Компанією. При процесі передачі над підприємством контролю ви отримаєте повідомлення від нашої Компанії, яке свідчить, що Ви можете відмовити в передачі Вашої особистої інформації. В окремих випадках, при вашій відмові на передачу особистих даних, Ви втрачаєте, можливості на отримання послуг або ж продуктів, які раніше Вам надавала наша компанія, від нової організації.

– Для правоохоронних органів: наша Компанія має право на розкриття Ваших особистих даних без Вашої згоди третій стороні в таких цілях: щоб уникнути правопорушення, судової постанови або ж нормативно-правового акту; для надання сприяння урядовим розслідуванням; для зміцнення або захисту прав дочірніх підприємств нашої Компанії або самої Компанії; а також для надання допомоги в запобіганні шахрайства;

 

Ви можете в будь-який час здійснити відмову від прийому наших листів, поширення яких здійснюється нашою регулярною розсилкою. Здійснити цю процедуру Вам допоможе спеціальне посилання, яке Ви можете побачити при закінченні будь-якого нашого листа або написати на нашу електронну пошту: info@spe.org.ua.