Sell it easy Club

Sell it easy Club – це клуб для експертів з продажу, керівників та людей, які бажають систематично розвивати та покращувати свої навики, підвищувати результати. Це спільнота, яка допоможе вам продавати більше!
Погодьтеся:

То це спрощує ведення бізнесу і перетворює його на швидкий і приємний процес!​

Саме тому ми створили клуб як підтримку учасників курсу «Бізнес-інкубатор», а також - випускників інших бізнес-програм SPE.
Зареєструватись!


Діяльність клубу це:

1 Щотижневі зустрічі у форматі тематичних он-лайн вебінарів

2 Регулярні тематичні статті від експертів та подкасти

3 Регулярні розбори кейсів і бізнес-ідей учасників клубу кожного четвертого четверга місяця;

4 Індивідуальна робота за вашим запитом і поради в напрямках: підбору, навчання, розвитку і контролю всіх процесів, які повязані з продажами

5 Вільний доступ до усіх аудіокниг і 8-и електронних книг Романа Кушніра! (комерційна ціна 1600 грн за набір)

6 Доступ до спільної бази даних чек-листів, бізнес-процесів, інструкцій, методичок, аудіо- і відеонавчальних матеріалів, сформованої разом із учасниками клубу!

7 Доступ до погоджених контактів учасників Бізнес-клубу SPE з можливістю надійного партнерства.

Умови участі:

Для учасників БІ

570 грн/місяць


Для усіх охочих
«зі сторони»

1140 грн/місяць


*Для Вашої зручності оплата поновлюється автоматично щомісяця

Двері клубу відчинено ще:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Скористайтесь «порталом», поки він відкритий!

Обґрунтування платної участідля того щоб клуб функціонував на належному рівні, а не став обузою, на яку звертають увагу за залишковим принципом, потрібно виконувати чимало організаційної й адміністративної роботи і долучити окремих відповідальних працівників.

Гарантії: вихід із клубу (закритої групи, зустрічей і доступів) можливий у будь-який час без пояснення причин.

Можливість долучення: тільки три місяці на рік – у квітні, вересні, грудні. Інтеграція учасників – це окреме завдання, яке потребує часу. Клуб – не «прохідний двір», а спільнота особливих людей, кожен із яких для нас важливий і до розвитку бізнесу якого ми плануємо активно долучатися, а для цього потрібен час на індивідуальне вникання у специфіку бізнесів нових учасників.

ВИПУСКНИКИ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА:
*доступно тільки для зареєстрованих учасників
Є багато бізнес-спільнот, які в основному існують, щоб, зібравшись раз на місяць, учасники могли «помірятись здобутками». Натомість ми спільно з Вами створюємо постійно активну спільноту у форматі «СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ» задля того, щоб Ви могли вирішити практичні питання розвитку свого бізнесу у колективі однодумців і колег зі схожими питаннями на поточному етапі життєвого циклу Вашого бізнесу!