Навіщо вчити англійську?

Часто можна почути такі фрази: “Треба вчити англійську”, “Як добре було би знати англійську”, “Якби я знав англійську, я б зробив…” Що? Що саме ви б могли отримати, якби вільно володіли англійською? Ось що (і це далеко не весь перелік)*:

Перший рівень:  Доступ до ІНФОРМАЦІЇ. Від того, як вирощують фісташки з покроковою відеоінструкцією чи, наприклад, де живе сніговий леопард, до захоплюючих досліджень NASA і доповідей TED-конференцій в оригіналі. Знання найкращих університетів, лекції світових вчених, найновіші відкриття і вичерпні бази даних саме того, що ви довго шукали. Це все дається вам просто так! Тільки тому, що у вас є новий потенціал.

Другий рівень: Написання текстів англійською, участь в англомовних закордонних конференціях, підписання договорів про міжнародну співпрацю, гранти для стажування та обміну досвідом, закордонні подорожі, де ви працюєте і навчаєтесь, підвищуюючи свою кваліфікацію.

Третій рівень: Ви читаєте англійською лекції на теми, що цікаві вам, вільно спілкуєтесь із іноземцями різних національностей, і всюди відкриваються для вас нові можливості! Це мінімум з того, що можуть принести ці знання.

Ось чому класно знати англійську! Це ключ до нових звершень, а не “модно”, “вартувало б”, “бо може колись пригодиться”, “а що, якщо кудись поїду” і т. ін.

Розвивайтеся, навчайтеся, дійте і дозвольте англійській мові подарувати вам новий надзвичайний досвід!

*текст базовано на реальних подіях. 🙂

Автор: Ореста Василів

Категорії

Поширити

Поділитися на facebook
Поділитися на google
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin