Ваш чоловік і його мама

Ваш чоловік і його мама

Енергія любові чоловіка до дружини береться з його взаємин із матір’ю. Уникайте чоловіків, які байдужі до своїх матерів або зневажають їх – у них не буде потенціалу для того, щоб любити вас.

Чому  таке спостерігається?

Всі проблеми чоловіка у взаєминах так чи інакше базуватимуться на минулих проблемах із мамою. Звісно, інколи ці серйозні проблеми можна спрямувати собі на користь і, трохи постаравшись і давши йому те, що було таке дефіцитне у дитячих стосунках, почати «крутити ним» як завгодно. Але все-таки, якщо мама у його сім’ї виявлялася постійно зневажена й занедбана і у нього ніяких особливих відчуттів до неї не виникало, так само як і бажання захистити, – то у нього енергії розбудовувати взаємини з вами просто немає і про якісні стосунки мова не йтиме. Добре слухайте, що він говорить про свою маму, бо через десяток років він те саме говоритиме про вас.

Читайте ще на нашому блозі “Родина як космічна система”.

«Мамині синочки», звісно, не виглядають набагато кращим варіантом, але у них принаймні є велика місткість для любові, і, якщо вам своєю грамотною поведінкою вдасться перезаповнити її любов’ю до себе, то отримаєте взірцевого чоловіка.

Уважно спостерігайте за взаєминами свого чоловіка з його мамою, аби знати, на що вам розраховувати. Не смійтесь із його взаємин із матір’ю, не вказуйте йому, як із нею поводитися, не протиставляйте себе їй, бо саме на цій енергії між сином і матір’ю ви зможете вибудовувати власні стосунки з чоловіком! І чим взаємини кращі, тим насправді і ви можете більше отримати для себе. Тільки з великої любові до матері, яку чоловік адекватно переріс, може вирости любов до дружини! Не боріться з його мамою, бо ви зовсім інші вагові категорії, – просто встановлюйте свої правила, чоловіки люблять, коли все логічно і послідовно.

Рекомендуємо книгу “13 ключів до розуміння себе, свого оточення та своїх стосунків”. Ця книжка як справжня порадниця! Це історія всього жіноцтва, що стикається з проблемами особистого життя, самоусвідомлення, спілкування з оточуючими. Це ключ до вирішення цих проблем. Точніше, не один ключ, адже у книзі міститься 13 розділів, 13 ключів. І вони відмикають двері до вирішення багатьох життєвих питань.

Стосунки з батьком не менш важливі  

Стосунки з батьком не менш важливі

Звісна річ, та сама модель стосується і взаємин дружини з батьком. Тільки люблені батьками доньки вміють інстинктивно правильно вибудовувати взаємини з чоловіком. Та ж, яка недоотримала любові, затаїла злобу, виростала з міфом про «поганого батька», постійно орієнтуватиметься на негатив у чоловікові, що потрохи роз’їдатиме їх взаємини.

Хоча це не вирок – завжди можна внутрішньо примиритися з батьком, яким би він не був, якщо для цього знайти обґрунтування і докласти трохи часу й зусиль, особливо, коли жінку підтримає її чоловік.

Рекомендуємо  до нашої ще прочитати “Бути батьком – більше ніж обов’язок”.

Метафізично життя людини схоже на аркуш паперу, який складають і який починає торкатися своїми протилежними крайніми точками. Тобто, щоб «відмотати» час до певних емоцій, нам потрібна така ж кількість часу, яка вже пройшла після цієї події. Якщо дитину любили у два роки, але потім через різні обставини життя у неї розлагодилось, а зараз цій дитині 20 років, то через 18 років вона знову може отримати доступ до тих самих відчуттів. Звісна річ, фантомні відчуття, так само як і певні ключові проміжні етапи, відбуватимуться швидше, бо час водночас із лінійністю є стиснутий, але чистий досвід минулого людині вдасться пережити аж через тривалих 18 років, як у нашому випадку. Якщо ж людину «ніколи не любили», то тоді треба дочекатися до часу її народження. Лише уявіть, яку неймовірну терплячість треба виробити у собі, аби дочекатися до часу, коли людина поруч вас повністю онулить свій минулий досвід!

Запрошуємо на наш онлайн-курс:

Покращуйте якість ваших взаємин разом з нами!

Можливо, вас це здивує, але нічого не залежить від зовнішніх обставин − усе залежить від звички людини відчувати ті чи інші емоції. Вчать отримувати той чи інший набір емоцій батьки у ранньому дитинстві, частково на це впливають і генетичні фактори. І ви «хоч зі шкіри вилізьте», а якщо людина звикла відчувати розчарування, то вона буде розчарована, якщо сум, – то пожуриться, а якщо образу, – то образиться!

Звісно, це не означає: будь-яка наша поведінка аж ніяк не впливає на те, що у конкретній ситуації відчуватиме людина, наприклад коли ми крикнемо, то навряд чи хтось радітиме, а коли щиро допоможемо, – то навряд чи образиться. Але пропорція емоцій, які звикла відчувати людина, зберігатиметься сталою. Тобто людина може не порадіти у цій ситуації, але загалом цього дня ще радітиме, або не образитись на таку конкретну витівку, але образитися потім за геть безневинний жарт.

Клуб Ресурсних особистостей – це клуб для людей, які змінюються і удосконалюються! Ви можете легко стати  учасником нашого клубу! Запрошуємо!

Роман Кушнір (уривок із книги “Чоловік і Жінка I ч.“)

Як бонус до нашої статті пропонуємо переглянути відео:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn