Розуміння в парі

розуміння примирення любов вищий рівень розуміння

Ми часто думаємо, що одні люди є ефективними, а інші ні, що хтось пунктуальний, а хтось ні, що хтось вміє любити і приймати, а хтось тільки ненавидіти, хтось чесний, а хтось обманює…. Але це направду хибний погляд. Насправді всі люди однаково ефективні, чесні, спокійні, пунктуальні, люблячі, злі, агресивні, допитливі… Питання лише «хто у чому?»

 • якщо людина може терпляче мити посуд, то не дивуйтеся, що вона немає терпіння до своєї дитини;
 • якщо хто не пунктуальний у стосунку до близької людини, то повинен бути над пунктуальний у стосунку до когось іншого, наприклад своїх клієнтів;
 • якщо хтось брехун, то у чомусь людина компенсує це кришталевою чесністю;
 • якщо хтось неефективний у розбудові взаємин, то, можливо, надефективний у комп’ютерній грі чи серфленні по соціальній мережі;
 • якщо хтось надто вимогливий до інших, то уважно придивіться, ймовірно, людина просто не вимоглива до себе…

Все у світі прагне балансу і рівноваги. І те, що ми часто не бачимо отої другої сторони людини, це не її провина, а наше невміння бачити. Так само Місяць завжди показує нам лише одну сторону, але не тому, що він приховує іншу, а тому, що ми не вміємо її бачити! Однак варто завжди пам’ятати: вона [ота друга сторона] завжди є – і в людини, і у Місяця.

Долучайтесь до нашої великої спільноти продуктивних людей записавшись на наші курси за цим посиланням.

Куди дівається ресурс?

 • Перше – він спрямовується на іншу людину: ми спокійні на роботі, бо надто дратівливі вдома (і водночас, навпаки, ми надто дратівливі вдома, тому спокійні на роботі – це коло замкнуте, воно без початку і кінця, причини і наслідку).
 • Друге – ресурс спрямовується на інший об’єкт: людина дуже любить «котиків-песиків», тому ненавидить людей.
 • Третє – відбулося перевикористання ресурсу в минулому – наприклад, людину змушували бути надто чесною у дитинстві, тому вона зараз усіх обманює.
 • Четверте – очікується перевикористання ресурсу в майбутньому – людина проявляє стоїцизм і терплячість, розраховуючи, що настане час, коли вона «все собі дозволятиме».

Тож якщо ви хочете змінити ту чи іншу свою рису чи навіть рису іншого, то:

 • по-перше, маєте знайти поточне місце, куди у поточний момент скеровується ресурс цієї риси,
 • по друге, точно знати, куди спрямовуватимете вивільнені надлишки – «антирису», яка у вас з’явиться.

вибір олівець любов щастя рішення

Тільки маючи відповіді на названі питання, варто переходити до змін.

До речі, чудова практика – це спостерігати за іншими людьми і шукати, хто і у чому проявляє дві сторони одної й тої самої риси.

Чим більше ви ставатимете схожі на людину, яка має ресурс (стосується і чоловіків, і жінок і під ресурсами маю на увазі не лише матеріальні, але й емоційні), то більше до вас намагатимуться вчепитися (виглядає, що у вас більше ресурсу), тим на вас більше лізтимуть усілякі зомбі – голодні, нещасні, несамодостатні, нереалізовані … Будьте до того готові! Деколи серед таких людей будуть і найближчі – кохана людина, батьки, керівники, працівники, дуже часто друзі, родичі, знайомі, можливо, клієнти і сусіди.

Блог Ореста Зуба – це джерело інформації та натхнення. Рекомендуємо переглянути відео “Плюс та мінус – життєва істина”.

Однак варто пам’ятати: якщо ви включите режим «не дам», то вони всі перестануть «лізти на світло за халявою», а при бажанні почнуть самі генерувати свій ресурс зсередини і, як наслідок, із часом навколо вас будуть чудові ресурсні люди, такі самі як і ви!

Пам’ятайте: ті, що лише забирають енергію, чудово взаємодіють тільки з тими, хто її віддає. Перестаньте віддавати – і у вас перестануть не те що брати, а навіть просити!

З іншого боку, коли ви «відчепите» від себе такого «кровосісю», на порожнє місце вивільненої енергії обов’язково чигатиме хтось інший. Тому маєте точно знати, куди спрямуєте вивільнений ресурс. І особисто я б рекомендував його спрямовувати у:

 • розвиток тіла,
 • активну дію,
 • просування свого бізнесу,
 • формування з себе кращої особистості,

але не через пасивне отримування інформації, а через практику – активне засвоєння знань.

Відновлюють емоційний ресурс тільки люди!

Причому тільки ті, що його мають, а не ті, хто дають у кредит (намагаються використати свій потенціал).

Фактично компліменти слід приймати тільки від людини, яка є ресурсною, самодостатньою і цілісною. В усіх інших випадках краще не брати, бо у вас заберуть сторицею. Це не стосується молодих людей, які, в принципі, окрім потенціалу, нічого більше не мають.

В кожного з нас є ресурс, що ми отримуємо і поновлюємо зсередини кожного дня. Але він так само, як і зарплата, – хоч у всіх є (кожен же на щось живе), але у кожного різна – у когось малесенька, ледь достатня для виживання, а у когось, як у мільйонера. Але, наскільки би дивно це не звучало, вихідні умови не мають значення – при правильному використанні свого, хай навіть мінімального ресурсу, не розтрачанні його на дурниці й примноженні на ресурс, який вам дають інші люди, з часом кожен може стати мільйонером!

“Корупція в сім’ї” – це ще одна стаття із циклу статей про взаємини. Нагадуємо, що ви можете придбати книгу Романа Кушніра «Жінка і чоловік. Частина 2».

Про закоханість

Закоханість – стан, коли люди обмінюють свої потенціали за курсом ресурсу. Фактично видають одне одному великі кредити. Як наслідок, закоханість – це дуже дорога хвороба, оскільки коли вона пройде, потім за усіма кредитами доведеться платити реальним ресурсом.

З іншого боку, не можна не брати кредиту! Бо що має молода людина, коли вона входить у подружнє життя? (маю на увазі не обов’язково офіційний шлюб, а навіть співжиття і ночування одне в одного). Нічого не має! Але чоловіку потрібна жіноча енергія, а жінці – чоловіча! Тому вони повинні обмінюватися обіцянками і перспективами. В цьому немає нічого злого, якщо отримані ресурси вони вкладають у цінні проекти і примножують їх. Тоді, коли закоханість зникає і відкривається місце для любові, обидвоє показують свій доробок і, якщо він більш-менш рівний, то вони стрімко зростають як подружжя (незалежно від їх офіційного статусу), адже любов дозволяє примножувати ресурс за ще вигіднішим курсом!

щастя сімя ресурс порозуміння радість

З іншого боку, якщо кредит не був використаний по призначенню, то два банкрути обмінюються лише спільними докорами і претензіями. Інколи хтось один перевів кредит у ресурс, а інший ні, у такому випадку пара проходить «чистилище» у вигляді сварок і непорозумінь і врешті або переходить у стан любові, або люди розходяться. Часто етап «чистилища» затягується на роки і десятиліття.

Секрет повернення добрих взаємин після сварки доволі простий:

 • вибачайтеся за те, що ви є такі як є, і просіть підказок відносно того, як вам змінитися;
 • дякуйте за те, що інша людина для вас робить, і критикуйте свої сильні сторони.

Діє безвідмовно і гарантовано!

Роман Кушнір (уривок із книги «Жінка і чоловік. Частина 2»)

Долучайтесь до нас у соцмережах  Facebook та Instagram. А ще наша Школа – це такий собі вулик, де постійно відбуваються корисні тренінги та цілі програми із домашніми завданнями та практиками. Актуальні на цей період ви зможете переглянути тут. А ще раді будемо прочитати вашу думку у коментарях до цієї статті.
Будемо на зв’язку. Вдалого часу!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn