Обережно! Відносини!

ноги наречені весілля радість стосунки

Один із фундаментальних законів Всесвіту звучить так: аби щось отримати, маємо щось віддати. Настільки все очевидно і зрозуміло, що ми просто … забуваємо про це у щоденній рутині й метушні. А ще частіше згадуємо правило, коли воно стосується не нас, а когось іншого. Щоб отримати краще життя, маємо віддати старі установки, позбутися засмерділих від старості моделей поведінки, викинути геть минуле невдоволення і злий настрій, відмовитися від хибних стереотипів і зайвих шаблонів! Якщо це очевидно, то залишилося лише взяти_і_ зробити.

Пастка упередженості ще небезпечна і тим, що її майже не можливо уникнути, оскільки, навіть знаючи про свою упередженість, ми все одно у неї потрапляємо. Фактично працює ефект: скільки соломки не клади, все одно впадеш і можеш тільки набити менший синець. З іншого боку, упередження таки варто вивчати для того, аби швидше підніматись і відходити після падіння. Бо, саме прийнявши упередження як базові соціальні програми, ми отримуємо шанс перепрограмувати своє життя і взаємини. Детальніше читайте у статті за посиланням.

Кохана людина не річ!

Перестаньте ставитися до своїх коханих як до речей! Бо саме це і є основною проблемою у спілкуванні між чоловіком та жінкою і людьми загалом. Ставлення як до речі полягає у тому, що ми вважаємо: людина є якоюсь, тобто відкидаємо її динамічну суть; а ще намагаємося впливати на неї ззовні – тобто відкидаємо її волю, втрачаємо розуміння, що всі зміни йдуть зсередини, а ще намагаємося «підтесати» і «примостити» її там, де нам вигідно, – відкидаючи той факт, що ніхто не створений для обслуговування наших інтересів. Річ можна змінити, а людина може тільки змінитись, якщо на це буде її воля.

Люди створені для того, щоб їх любити, а речі для того, щоб ними користувалися – проблеми існують тому, що ми робимо все навпаки, − казав Далай Лама. Ви згідні? Чи коректно буде сказати, що «машина поламалася» про який завгодно автомобіль, що не їде? Ні. Якщо авто після аварії й не піддається ремонту, то це вже не авто. Якщо у ньому немає водія, то це просто добре авто, яке не їде, бо не має цілі. Якщо ж авто має водія, але все одно не заводиться, то, мабуть, не через «поломку», а тому, що є один агрегат, якісь деталька, фланець, шестерня чи шланг, котрі потрібно замінити і все поїде. Аналогічно і стосунки: не буває так, аби вони «не вдавалися», буває, що певні їх складова, частинка, елемент не функціонують як належить. От саме його і потрібно замінити − і все почне злагоджено працювати. Якщо ж бракованих, протертих та поломаних елементів більше ніж один, то просто варто почати з найбільш попсованого агрегату і, потрохи виправляючи найслабші ланки, з часом таки відновити добре функціонування всієї системи. Divide at impero. Розділяйте проблеми у взаєминах і володарюйте над ними.

Поговоримо про образи

Погане слово від коханої людини – це ж лише абстрактний звук! Тож набагато важливіше питання: чому ВИ НАДАЛИ звуку такого сенсу! А це питання лише вас до самих себе!

Тайм-менеджмент: навчись встигати все! Ми всі хочемо мати більше часу. Наш курс допоможе Вам це втілити!

Змінити можна тільки те, що належить нам. Також через певну взаємодію з іншою людиною можна змінити те, що належить їй. Але у жодному випадку не можна змінити те, що і навіть цій іншій людині не належить. До того, що ми часто намагаємося змінити у коханих, хоч це навіть і їм не належить, відносяться моделі поведінки, стереотипи, установки батьків. Намагання все переінакшити – боротьба з вітряками. Краще прийміть їх і створіть умови, коли самій людині буде невигідно такі шаблони далі обслуговувати, це єдиний дієвий спосіб.

Уявіть, що ви прийшли у дім людини і з її вікна видно сусідську стіну червоного кольору, який вам вкрай не подобається. Ви будете намагатися вплинути на людину, щоб вона перемалювала цю стіну? Адже на перший погляд дана частина будови в її полі зору, а отже є невід’ємною частиною її побуту і життя. Хоча, з іншого боку, вона перебуває на території юрисдикції іншої людини, з якою ми взаємодіємо, але яка не є підконтрольною нам.
Стіна сусіда, що на нас впливає, – це батьківські шаблони поведінки коханої людини. Поруч − її дім. Ми – гості в її житті. Не варто впливати на те, що ми змінити не здатні.

бокс стосунки нерозуміння конфлікт

Не втрачайте пильність

Коли у вас все дуже і дуже добре, теж не втрачайте пильність – на великій швидкості з’їхати з траси може бути смертельно небезпечно. Навіть більше того: чим кращі взаємини, тим більше шансів: одна-єдина помилка стане фатальною. Коли відчуваєте, що все занадто добре, трохи спустіться до звичнішого рівня – збавте швидкість. Простіше кажучи: відчувайте, як вам добре, але не робіть дурниць, які могли б дорого коштувати.

Насильство чоловіка до жінки неприпустиме! Будь-якого чоловіка до будь-якої жінки. За жодних умов, окрім хіба у випадку захисту своєї сім’ї від жінки, що несе пряму загрозу. Насильство всередині родини до своєї жінки − це ознака недочоловіка, цілковитий нонсенс. Та й узагалі чоловік перестає бути чоловіком після того, як вдарив жінку. Не робіть дурниць, за які потім доведеться шкодувати.

Як би ви того не хотіли, а кохана людина все одно вискаже вам все невисказане у своїх минулих взаєминах. Так само і ви виговорюватимете коханій людині щось, до чого вона мало причетна. «Ти хочеш мене у всьому контролювати», – скаже вона йому; «А тобі зовсім байдуже до того, чим я займаюся», – відповість він їй. «Я не збираюся слухати і виконувати все, що ти кажеш, та й взагалі ти не єдиний у цьому світі», – дорікає вона; «Ти ніколи не вибачаєшся», – парирує він їй. І так ведуть вони на перший погляд беззмістовні монологи, доказуючи те, що мало місце у минулих взаєминах, але там не проговорилося, тобто залишилося.

Відголоски минулого

Добре зрозумійте, якими були основні проблеми у минулих взаєминах вашої коханої людини, що вона «не ділила» з кимось, у кого була раніше закохана, навіть якщо мова йде про «шкільну любов» чи просто колишнє захоплення. Коли хочете мати якісні взаємини, перші роки доведеться дослуховувати недоказане і терпіти чиюсь проекцію на тло ваших взаємин. Це нормально, ви теж так робитимете. Однак, якщо якісно пройдете такий шлях, то потім матимете шанс збудувати все по-своєму і як належить. Запасіться терпінням і будьте готові робити навпаки, аніж хочеться, − ось запорука найшвидшої зміни застарілих моделей.

Чому кохання зникає, а люди у відносинах існують немов окремо – одна з найбільших таємниць життя. Що заважає нам зберегти пристрасть, захоплення і близькість, які ми колись відчували одне до одного? Читайте детальніше у статті за посиланням на порталі “Суспільне”.

СТРАХ ВБИВАЄ ЛЮБОВ!!! Будь-який страх будь-яку любов. Якщо ви боїтеся втратити кохану людину, – потрохи пиляєте гілку свого кохання. Боїтеся, що не зможете чогось дати чи отримати у взаєминах, – самі погіршуєте їх якість. Страх, що кохана людина не зміниться, справді робить коханого/у штивною у своїх звичках. Боїтеся, що хтось довідається про секрети минулого, – втрачаєте майбутнє. Переживаєте за майбутнє – втрачаєте теперішнє. Боїтеся, що постійно буде потрібно мити посуд чи прибирати, – позбавляєте себе майбутнього шансу його не мити і мати домогосподарку. Хвилюєтеся, що не є найкращим вибором для коханої людини, – стаєте поганим вибором. Боїтеся, що не втримаєте той рівень взаємин, який маєте, – ставите під загрозу своє спілкування кожного дня. Боїтеся, що рутина все зіпсує, – вона таки все зіпсує. Коли щось може вбити любов, то це тільки страх. Не бійтеся!

бокс стосунки нерозуміння конфлікт

Всі пари підбираються не випадково, є клей, який єднає їх, і те, що притягує. У кожній парі люди потрібні одне одному. Немає нікого випадкового!

Коли вас хтось щось просить чи навіть вимагає, то це означає лише одне: ви щось комусь даєте невчасно або у недостатній кількості й іншого варіанта, аніж як давати на випередження і завчасно, тобто ще перед тим, як вас щось попросять, немає! Однак тоді потрібно постійно перебувати у стані тут і зараз, що тягне за собою наявність достатнього рівня цілісності й нормальної самооцінки. Перша потрібна, аби ви могли передбачити чиїсь потреби, а друга, − аби ви адекватно ставилися до них. Давайте те, що кохана людина хоче від вас профілактично і наперед, − це ознака дуже високого рівня взаємин.

Найбільший секрет для отримання свого у спілкуванні − ВОЛОДІТИ СВОЇМИ ДУМКАМИ, КОЛИ ДИВИТЕСЬ У ОЧІ! Тобто, коли дивитесь у очі (а це потрібно робити 60-80% часу спілкування), маєте цільово транслювати саме ту інформацію, яку хотіли б, щоб людина почула і зрозуміла. Фактично необхідно думати про свої думки. Це дуже просто, але ми про таке надто часто забуваємо, отож будь-яка людина, з котрою ми спілкуємося, в тому числі й наша кохана, просто-напросто не отримує левову долю підсвідомої інформації, що мала б отримати. Спробуйте: почніть дуже уважно слідкувати чи дивитись у очі, коли спілкуєтесь, і думати про те, що думаєте, коли дивитесь у очі, – результати не змусять вас довго чекати.

Роман Кушнір (уривок із книги «Жінка і чоловік. Частина 2»)

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn