Чоловіче Его

Чоловіче его

Чоловіка потрібно хвалити. Жіночі компліменти можуть направду настільки зарядити чоловіка, що з безперспективного він стане таким, який підкорить півсвіту. Але в усьому варто мати міру – важливо, щоб він не запишався і, наче повітряна куля, роздутий не полетів уверх. 

Чого ще потребує чоловік?

Чоловік теж потребує турботи й піклування, і дуже важливо, аби він не почав ревнувати вас до ваших же дітей. Як казала одна мама трьох дітей про свого чоловіка: та це мій старшенький. То ж коли ви так ставитеся, і взаємини будуть гарними.

ЕГО чоловіка − це наче яйце Фаберже – найцінніше, що є у вашій сім’ї, гілка, на якій усе тримається. І коли ви його не цінуєте, граєтесь, а ще, не дай Боже, впустили і розбили, то чоловік втратить мотивацію до роботи по дому, бажання подобатися вам, готовність кожного дня закохувати вас у себе і деколи навіть інтерес до заробляння грошей.

Звідки, на вашу думку, навколо стільки нереалізованих чоловіків, як не з причини, що хтось, не вміючи поводитися, розбив оте чоловіче ЕГО – дорогоцінне, але дуже крихке яйце Фаберже.

 • То чи відчуває ваш чоловік, що ви послухаєте його незалежно від суті прохання?
 • Навіть не так важливо, чи насправді виконаєте, важливо, чи він відчуває, що виконали б?

Коли так, тоді його ЕГО вдоволене і він принесе вам на блюдечку цілий світ.

Страх і відсутність гарантій − ось що не дозволяє людині досягати кращих взаємин.

 • А коли я вкладу своїх десять років життя у те, щоб чоловік/жінка виправився/лась, але так не станеться?
 • Хто мені гарантує, що так буде?

Ніхто не гарантує, тільки ви самі. Перестаньте боятися: страх − це ознака недостачі любові! Любіть та дійте, і все, що має бути, буде.

Рекомендуємо книгу “Психологія розвитку та успіху особистості”.  Ця книга розкриває основні особливості формування успішної особистості  та досягнення успіху незалежно від статі. Досягайте більшого!

Коли чоловік робить прикрість жінці чи жінка – чоловікові, то вони у першу чергу шкодять самі собі. Адже сидять на гілці одного дерева, пливуть у одному підводному човні й рухаються вперед у одній зв’язці. Якщо жінка знає, що може зробити для полегшення життя свого чоловіка, а чоловік – жінки, але нічого не роблять для цього, то ставлять під загрозу свої взаємини.

Найбільш шкідливими з усього є демонстрація – бажання щось показати замість того, аби сказати чи зробити:

 • образа – затаєне і непроговорене відчуття несправедливості;
 • критика – отрута для взаємин;
 • нехтування ідеєю – позбавляє ініціативності;
 • докір – бажання зачепити чи вразити.

Отой створений внутрішній тиск усередині свого мікроколективу обов’язково переросте у щось більше (проблемніші ситуації), або, може, і зникне з часом, розбившись на дрібніші фрагменти (так наче одна велика війна розбивається на маленькі битви), але цей негатив гаснутиме довго, болюче і потрохи. Тож, щоразу перед тим, як почати накопичувати проблеми, подумайте, чи воно варте того. Як і людина, що слідкує за своїм харчуванням і фігурою, має задумуватися над тим, варто чи не варто їй їсти зайве тістечко, якщо потім так довго його доведеться зганяти у спортзалі.

Чого ще потребує чоловік

Читайте ще “20 порад чоловікам: як вберегти свій шлюб”

Вправа «Банківська історія» 

Спробуйте для налагодження взаємин почати рахувати свою «емоційну банківську історію». Кожного разу, коли ви похвалили свого чоловіка, посміхнулися йому, поцілували, надихнули, підморгнули, погладили фізично чи словом, додавайте собі один бал. Якщо зробили це при інших людях, – доплюсовуйте три. А коли була ситуація, при якій ви дуже хотіли зірватись і накричати, дорікнути і зачепити, але стрималися, – то цілих п’ять.

Однак так само, як і доплюсовувати, бали потрібно віднімати: дорікнули, не посміхнулися вранці, покритикували, нахмурилися, різко відбуркнули, згадали минулу кривду – мінус один бал, зробили це при інших людях – мінус три, не стримались і «закатали» істерику – мінус п’ять.

Чесно скажу: навіть п’яти днів не проходило, як ті жінки, що мали проблеми у взаєминах і що ретельно підраховували бали, попадали у емоційний борг понад сто балів. Однак, коли почали потрохи звертати увагу на свої негативні прояви у спілкуванні, зрештою вирівнювали і згодом покращували взаємини. Спробуйте провести такий підрахунок, і ви розумітимете, як цілком по-новому сформувати взаємини.

Ще багато цікавої інформації у попередній статті блогу Математика у відносинах”

У взаєминах не може бути правих і неправих: або обидвоє праві, або обидвоє неправі! Не треба шукати рівнішого серед рівного чи кривішого серед кривих. Двоє людей − це завжди система, а у системі елементи взаємодіють. І якщо вони взаємодіють добре, то це спільна робота, а якщо зле, – то так само причина порівну пов’язана з обома.

Той, хто більше незадоволений, нехай зробить собі зручно! Це єдине правило, яке може допомогти вилікувати вічних скигліїв і критиканів. Якщо когось тисне черевик, то нехай міняє свій, а не мій.

Коли хочете покращити свої взаємини, напишіть собі великими буквами плакат і повішайте його на чільне добре видне місце:

 • Не критикуй!
 • Не докоряй!
 • Не вимагай!
 • Не ображайся!
 • ВІРРР!

Два типи проблем створюють собі люди: говорять зайве у критичному часі конфлікту, коли у душі вирує буря емоцій і пристрастей, і не говорять про складні ситуації та непорозуміння у часі, коли все добре.

Запрошуємо до нас на навчання:

Реєструйтесь вже зараз! Покращуйте якість ваших взаємин!

Банківська історія

Чим більше ви хмуритесь і проявляєте незадоволення при близькій людині, тим більше підстав даєте їй у майбутньому так само повестися і стосовно вас. Кожен наш вчинок, слово чи навіть думкастосовно коханої людини − це виписування талону  на аналогічний вчинок щодо нас самих.

Кожне обурення, ревнощі чи проявлений гнів – це підстава для коханої людини все те саме зробити у ставленні до вас. Тому ваше невдоволення − це бомба сповільненої дії, яка обов’язково вибухне, це крапля за краплею, яка наповнює чашу. Будьте обережні з найдрібнішим вчинком, а на вищих рівнях − і зі словом, а на ще вищих – навіть із думками.

Все, що з нами відбувається зараз, − це результат наших вчинків у минулому. Причому, чим кращі взаємини, тим швидше повертаються наші вчинки, а, відповідно, чим гірші, − тим довше. Тому-то при поганих взаєминах людина живе в ілюзії, ніби може робити все, що хоче, і воно ніяк не пов’язано з тим, що відбувається з нею. Хоч насправді наш Всесвіт − це дуже злагоджена система, в якій ніщо нізвідки не виникає і нікуди не зникає. 

Ми є у Телеграм-каналі, Instagram, YouTube-каналі, TikTok. Долучайтесь! В нас багато цікавинок для вас!

Роман Кушнір (уривок із книги “Чоловік і Жінка I ч.“)

Як бонус до нашої статті пропонуємо переглянути відео:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn