Правила інвестування грошей

Правила інвестування грошей
Ці основоположні принципи повинні бути тим фундаментом, на якому варто будувати власну фінансову незалежність, інвестуючи гроші. Навіть незважаючи на те, яка фінансова система буде у країні і чи взагалі світовий порядок майбутнього передбачатиме поняття власності, капіталу і депозитів, у будь-якому випадку вміння відмовлятись від чогось меншого заради великих мрій завжди даватиме людині сили і натхнення на дрібні щоденні кроки до великих системних звершень. Хочу нагадати ще декілька важливих міркувань
в контексті мистецтва інвестування.

  • Інвестувати гроші потрібно не за залишковим принципом, а постійно

Причому не менше від певного встановленого рівня! Принцип «спочатку заплати собі» ніхто не відміняв, і якщо «чекати часу», коли можна буде «спокійно відкладати гроші», то, можу запевнити, що така людина цього часу
не дочекається. Пам’ятаючи про тонкі механізми досягнення багатства і про те, що багатіє лише той, кому це насправ-
ді потрібно, а потрібно, у свою чергу, це тому, хто докладає для цього зусилля, варто показувати Всесвіту свої кроки на-
зустріч власній заможності. Як кажуть віруючі люди, зроби назустріч Богу один крок, і він зробить до тебе всі решту, але перший маєш зробити ти сам.

  • Кошти для інвестування можна отримати тільки з постійного власного доходу

Направду важливо заробити ті гроші, які ви будете інвестувати, бо в іншому випадку все, що легко прийшло, легко і піде, й те, до чого ми не докладаємо зусиль, ми і не цінуватимемо. Відкладені гроші, зароблені «важким потом», мають подвійну цінність і за невидимими правилами примножуються вдвічі швидше. Насправді це правило очевидне – людина, яка тренує у собі позитивні звички, завжди, як улюблениця долі, отримує більше.

Рекомендуємо прочитати книгу Марка Розіна “Успіх без стратегії

  • Необхідно знати свої фінансові цілі на довгострокову перспективу

Спокуса витратити свої гроші миттєво буде завжди, і щоб вона не пересилювала нашу готовність відкладати, необхідно постійно пам’ятати про власні великі цілі, заради яких ми були б готові відмовитися від ледачого Потім, на користь трудолюбивого Зараз. Це своєрідний вказівник, яскравий маяк, який, манячи до себе, дозволяє проходити гострі рифи проблем та криз і не збиватися з основного шляху, слухаючи солодкоголосих сирен моментальних трат. Накопичення заради накопичення позбавлене будь-якого сенсу, і саме довготермінова фінансова, і не тільки, ціль наповнює змістом життя людини.

Інвестувати гроші

  • Планово досягнути фінансової незалежності можна тільки склавши особистий фінансовий план на різні періоди і дотримуючись його.

Планування – це технічний спосіб досягнень, який потрібно виконувати не зрідка, від часу до часу, а постійно – з тижня у тиждень і з року в рік. Якщо ціль – це місце призначення, то наш план – своєрідна карта, що дозволяє дійти до цього місця. Це не якийсь документ, який одного разу складений, має бути відправлений у глибоку шухляду збирати пилюку. Навпаки, він повинен стати вашою настільною книгою, яка з часом має перекочувати зі столу у самісіньке серце і стати частиною щасливого і фінансово незалежного життя.

Читайте ще попередню статтю блогу тему інвестицій: “Як інвестувати гроші без проблем?

  • Особистий фінансовий план повинен включати максимально деталізовані статті доходів, витрат, а також активів і пасивів

Через певний встановлений інтервал часу (день, тиждень, місяць) перепитуйте себе, як ви проходите по своєму фінансовому шляху. І так само, як по детальній карті невідомої місцевості, де виділені кожен камінець, струмок і деревце, ми швидше дійдемо до потрібного місця, по детальній (для декого, можливо, навіть візуалізованій карті) ми швидше прийдемо до власного місця призначення.

  • Гроші мають робити гроші

Відкладення заради відкладення – безглузда дія. Навіть більше того, людина, яка має, але не віддає, схожа на озеро, яке перетворюється на болото. Якщо ви вже навчили себе (чи своїх дітей) відкладати (перший рівень) гроші, то переходьте на вищий рівень вміння вкласти і примножити. Як писав батько емпіризму, англійський філософ Френсіс Бекон: гроші – як гній: якщо їх не розкидати, від них буде мало користі. Щось таки в цьому є! І як продовження цього пункту зазначу, що з одноразового грошового надходження слід зробити постійний грошовий потік. Саме інвестування і допомагає нам у цьому. Парадоксально, але віддавши, маємо можливість отримати значно більше.

Запрошуємо на наш курс “Інвестуй, навчайся, розвивай особистий бренд

  • Не переоцінюйте те, що можете зробити за один рік і недооційте те, що можете зробити за десять років

Якщо час грає у вашій команді, то ви маєте дуже багато переваг і можливостей. Якщо у вас є оті десять років, то почавши вкладати гроші у довготермінові і важливі справи вже зараз, ви отримуєте змогу в тривалій перспективі значно простіше досягнути своєї фінансової незалежності, аніж тоді, коли такого часу у вас немає. Хоча зазвичай саме молодим людям (у яких є час) такого розуміння ще бракує. Захотіти за рік зробити все – це цілковита маячня, бо вирішивши «всі проблеми», людина знайде собі нові або у крайньому випадку займеться самоїдством, таким собі фінансовим канібалізмом власного майбутнього. В будь-якому випадку, взявши за союзника Час (налаштовуючи себе на довготерміновий результат), ми завжди маємо можливість отримати більше, аніж коли хочемо примарне «все й одразу».

  • Фінансова незалежність досягається тільки при контролі витрат

Не випадково як останній пункт пишу те, з чого ми починали: варто бути чесним із собою, бо без латання або хоча б маркування дірок у своєму фінансовому відрі ми приречені, постійно працюючи на межі власних сил, отримувати дрібні краплі винагороди і скупі сльози фінансової радості. Це не повинно стати практикою постійного самообмеження, а лише звичкою на шляху до досягнення кращого фінансового майбутнього свого і своєї сім`ї – людей за яких ви взяли власну 100% відповідальність.

Спостерігайте за нами у таких соцмережах: Тік Ток, Інстаграм, Фейсбук.

Роман Кушнір (уривок із книги «Багатство як спосіб мислення»)

Як бонус до нашої статті пропонуємо переглянути ТОП відео про Гроші  та Успіх:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn