Як перевести пасиви у активи у гроші

Про гроші або як перевести пасиви у активи

Поділюся основними способами переведення пасивів в актив, вони не є ранжовані в якомусь пріоритетному порядку, окрім того, рекомендую шукати власні варіанти, але «базовий набір» включає в себе можливість мати гроші.

  • Як перевести пасив у актив, щоб мати гроші?
  • Що робити з пасивом чи псевдоактивом, – ось яке питання постане у багатьох випадках – як ним управляти, щоб мати гроші?

Якщо десь є двері, кудит можна зайти, то десь буде і вихід, через який можливо вийти, у будь-якому разі його собі можна буде пробити.

• Продати за гроші

На кожен товар є свій покупець і те, що непотрібно вам,цілком може знадобитись іншій людині в сусідньому регіоні або навіть закордоном. Продати можна все що завгодно за гроші, я вже не кажу про більш-менш притомний бізнес. Питання полягає лише у тому, скільки часу знадобиться на такий процес. Хоча, можливо, вам з часом сподобається, і ви почнете організовувати власні аукціонні торги чимось непотрібним одним і необхідним іншим.

До нашої теми читайте ще текст “Що треба знати про гроші новоспеченій сім’ї? Поради фахівця”

• Здати в оренду за гроші

Дати покористуватися за гроші – це добра можливість і підзаробити, і не витрачати час на сервіс речі. Дуже часто будь-яка стара техніка, для якої бракує місця у вас удома, може бути саме тим, що давно шукає хтось із знайомих. У такий спосіб і зайці ситі (пасив використовується), і морква ціла (для когось ваш пасив став активом).

• Віддати

На тобі небоже, що мені не гоже, – гласить народна мудрість. І хоч, з одного боку, таки так: люди часто віддають саме якийсь відвертий непотріб, але з іншого, якщо своєчасно домовлятися з власною захланністю, то можна безкорисливо віддавати якісь речі чи передавати вміння на тому етапі й у тому стані, коли вони ще комусь потрібні.

• Поміняти

У народній традиції люди люблять міняти шило на мило, і хоч у підтексті ця приказка несе дещо скептичний зміст щодо обміну неважливого на неважливе, а все ж шевцеві таки не завадить зайве шило, а добра господиня завжди знайде, як застосувати мило. Як завжди, питання полягає лише у часі, потрібному на шило-мильну бартерно-обмінну операцію, а не за гроші.

Читайте нашу попередню статтю “Секрети мати гроші: активи та пасиви“. Дякуємо, що ви з нами!

• Подарувати

Дарованому коневі в зуби не заглядають. Скільки непотрібних речей: косметичних баночок, сувенірних пляшечок, красивих, але пустих книжечок, ще запакованих скляночок з невідповідними нашому смаку парфумами, надокучливих знайомих і безглуздих можливостей – дарувало нам життя прямо чи опосередковано від інших людей? Тільки не треба тут злорадно посміхатися і думати про помсту через віддарування, бо завжди можна таки знайти людину, якій здасться наш подарунок (хоча, напевне, слід пам’ятати, що щодо нас думали так само).

Подарувати гроші

Викинути

Святе місце порожнім не буває: щоби щось отримати, потрібно спершу звільнити для цього місце.

  • Хочемо любові – потрібно позбутись старих образ,
  • хочемо новий автомобіль – потрібно звільнити гараж від старого,
  • хочемо нових вмінь – варто викинути свою лінь.

Найекономніший за часом та за грішми, і за пропорцією «важливо – доцільно» спосіб, однак підійде не всім, бо іноді ми тримаємось за непотріб як за валізу без ручки – важко кинути ті пасиви, які так довго колекціонували у своєму серці.

Куди вкласти гроші? Дізнайтесь на курсі “Живи як інвестор! Навички для вдалого інвестування

• Докупити те, що бракує / удосконалити / модифікувати / переназвати / навчити / виховати – змінити

Немає нічого такого, пришивши до чого реальний чи ментальний бантик, ми не змогли автоматично дописати ще один нулик до вартості. Погодьтесь, що абонемент у спортзал і фітнес-центр відрізняються так само, як ціни в кафе-барі і арт-хаузній кав’ярні, та й поломаного воза, якщо докупити п’яте колесо, іноді можна використати як underground-ну мистецьку задумку. Прикладів бізнесу, які вибухоподібно розвинулись, коли їх власники провели зміну якоїсь одної деталі (позиціонування, людей, концепції, ідеї тощо) безліч, починаючи від виробництва скотчу, жуйок і шоколадного масла й завершуючи історією використання нафти як пального, або що краще – не завершуючи нічим, залишаючи вакантне місце для вашого випадку – все залежить від готовності креативити і бажання змінюватись.

• Почати використовувати

Уявіть собі, перебираєте ви одяг/бізнес/контакти/свої магазини і – опа! Знаходите те, про що давно забули, але що зараз цілком і повністю можна використати під свої поточні потреби. Часто буває, що ми не використовуємо щось не тому, що це саме пасив, а тому, що колись забули про таку можливість. Окропити «живою водою» пам’яті можна яку завгодно «сплячу красуню», і ще отримувати за це гроші.

Рекомендуємо книгу Роберта Кійосакі “Багатий тато, бідний тато”Ефективна практична книга, де описаний майстер-клас по управлінню грішми. У школі і в вищих навчальних закладах нам розповіли все, крім того, як розподіляти правильно час. Як змінити своє життя і змусити гроші працювати на себе? Правильна розстановка пріоритетів і цінностей – і  ви завжди будете мати гроші. Більше часу, більше відпочинку, більше грошей!

• Змінити ставлення

Хочеш змінити світ на краще – почни з себе. Завжди є альтернативний погляд на речі. Навіть у найгірших стосунках можна побачити навчальні моменти, і до найгіршого проекту можна віднестись як до великої можливості. Це дуже широка тема, і в ній немає жодних винятків, все впиратиметься у гнучкість нашого розуму і готовність побачити зорі там, де інші бачать звиклу брудну калюжу.

Спостерігайте за нами у таких соцмережах: Тік Ток, Інстаграм, Фейсбук.

Роман Кушнір (уривок із книги «Багатство як спосіб мислення»)

Як бонус до нашої статті пропонуємо переглянути ТОП відео на Ютубі про Гроші та Цінові прийоми:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn