Квитки Ви можете придбати:

1. У касах театру (вул.Гнатюка 11, з 11:00 до 18:00)
2. У Школі розвитку SPE (вул. Зелена 20, після 18:00)
3. У компанії LAfest (вул. Валова 27, оф.8) +380982400735 | +380633936618
4. Зручно у електронних касах http://www.concert.ua/eventpage/naikrashii-robotodavec

За додатковою інформацією звертайтесь:
Пахолків Роксолана roksolyana-pahol@mail.ru
+38 063 393 66 18

 

ПРЕС АНОНС

до моновистави Романа Кушніра «Найкращий роботодавець»

27 червня о 19:00 у приміщенні Львівського театру для дітей та юнацтва на вулиці Гнатюка 11 відбудеться монвистава-тренінг «Найкращий роботодавець», яка допоможе кожному краще зрозуміти свою роль та призначення у житті, а також запропонує цілком новий погляд на людей навколо з якими ми щодня маємо справу.

Душа наймається на роботу. Відповідно до своїх фахових вмінь отримує доволі складне завдання, але з перспективою подальшого кар’єрного зростання. Ціле життя за одну годину і ось нарешті знову вдома. Чи задоволений роботодавець виконаною роботою? Чи ви самі відчули що були на своєму місці?

Моновистава Романа Кушніра не залишить байдужою жодну людину і змусить задуматись над своїми щоденними вчинками, допоможе перейти на новий рівень усвідомлення себе і реальності навколо себе, а також змінити ставлення до своїх коханих, дітей і близьких.

Автором сюжету і єдиним актором виступає Роман Кушнір – тренер, засновник Школи розвитку SPE, автор 11 книг із тем особистісного зростання, головний редактор психологічного журналу Експеримент. Сюжет твору написаний на прикладі найкращих уривків із його популярних тренінгів і курсів.

Яке рішення приймає роботодавець щодо працівника, який не справляється зі своїм завданням? Що буде якщо Всесвіт даватиме нам підказки, а ми залишатимемось байдужими до них? Хто оці люди навколо нас: випадкові перехожі чи співробітники? Як працювати так, щоб наче хороший працівник отримувати всі можливі блага і кар’єрний ріст?

Вистава складається з чотирьох актів, загальна тривалість 1 год. 20 хв.
Запрошуємо до перегляду, а також до висвітлення інформації про подію.

 

Це буде незабутня подія, яка так само як попередня вистава “Кіт і Всесвіт” дозволить Вам зовсім по іншому подивитись на найзвичніші події нашого життя!