Що таке SPE?

Школа розвитку SPE стоворена для того щоб готувати Майстрів Життя!

Порадних, Містких і Присутніх особистостей, які через невпинний розвиток власних навиків роблять світ навколо кращим.

У що ми віримо?

 • Лише людина, яка постійно вчиться, має можливість зайняти гідне місце у сучасному суспільстві;
 • Особистісний розвиток є не “забаганкою” вибраних, а необхідністю;
 • Людина, яка вміє володіти собою, може допомогти в цьому і іншим;
 • Кожна людина талановита і унікальна, добра і позитивна, і в кожного можна ці риси посилити і удосконалити;
 • Немає безвихідних ситуацій: доклавши достатньо часу і зусиль кожна людина може змінити у своєму житті що завгодно.

Наша місія

 • Формувати нове відповідальне покоління людей із прогресивним світоглядом, які готові змінювати себе і свою країну на краще;
 • Забезпечувати всі можливості для особистісного зростання кожної людини, яка цього прагне і потребує;
 • Поширювати прикладні знання, які допомагають людям у досягненні власних цілей і пізнання самих себе.

Основні здобутки SPE за 6 років діяльності

 • понад 10 000 проведених навчальних годин тренерами SPE у понад ста тривалих відкритих програмах;
 • понад 2 000 випускників тривалих курсів; понад 10 000 учасників тренінгів;
 • випуск дев’яти номерів першого україномовного психологічного журналу Експеримент;
 • публікування 12-и друкованих і 3-ьох аудіо книг присвяченим особистому зростанню, запуск у виробництво персонального ділового щоденника;
 • запуск унікальної для Україні системи вебінарів;
 • виїзні тренінги, у т.ч. закордон.

Запитання, з якими часто зустрічаються наші учасники

faqs

SPE – середовище самомотивованих порадних людей, які постійно займаються саморозвитком і вдосконаленням.

У SPE має можливість вчитися кожен, незалежно від своїх часових, фізичних чи фінансових можливостей, але завдяки власному непереборному бажанню.

SPE – Школа покликана готувати Майстрів життя – людей з власною глибокою мудрістю і розумінням законів природи, особистими цінностями і переконаннями, а також готових допомагати іншим.

Заняття Школи побудовані за принципом тренування: те, про що можна довідатись самостійно, не має сенсу виносити на заняття; на заняттях працюємо над тим, що потребує практики (індивідуальної, парної чи групової) і над розумінням нюансів.

Завдання SPE – навчити учасників вчитися (постійно працювати над собою); думати (приймати рішення) і хотіти (мати власні великі мрії), знаючи це, решту кожен легко зможе досягнути самостійно.

Невже спілкуванню, тайм-менеджменту і фінансовій грамотності чи публічному виступу потрібно вчитись?
На жаль, так. Взагалі це такі предмети, які варто було б викладати ще у середній школі, тоді б у дорослому житті в людей виникало б на порядок менше проблем. Більшість вміє говорити та не вміє спілкуватися «правильно», вміє щось робити, та не вміє бути ефективною, заробляюти гроші та при цьому є фінансово неграмотною! Від неправильних ставлень до себе, до зовнішніх обставин і до інших людей виникають такі стани, як депресія, агресія, апатія, страх, огида, ненависть, демонстративність в їх сильних чи слабких проявах. При правильному спілкуванні, грамотній організації свого часу і управлінні грішми таких станів взагалі не виникає!
Чи навчать мене якимось секретним психологічним технікам, які спрацьовуватимуть завжди і всюди?
Змушений розчарувати: чарівних паличок не роздаємо, філософського каміння не маємо, золота рибка вже давно виконала всі бажання і тепер відпочиває на заслуженій пенсії. І взагалі, з чого Ви взяли, що Вас хтось чогось може навчити? Пам’ятайте: людину не можливо навчити!, але вона може будь-чого навчитись! Відчуваєте різницю?? Будь-який процес – це складна і довготермінова робота над собою, той, хто не пройде довгого шляху, не зможе насолодитися стиглими плодами своєї праці.
Чому курси тривають так довго?
Наше щоденне життя настільки багатогранне, і на нього впливає стільки факторів, про які ми, зазвичай, навіть не підозрюємо, що два місяці занять – це максимально концентрована програма, яка дозволяє зрозуміти ази і більшість нюансів. Решта роботи полягатиме у тому, щоб постійно відпрацьовувати отримані техніки і завдання, як під час курсу, так і після нього. Тільки постійною роботою досягається результат.
Якщо я пропущу якесь заняття курсу то як зможу наздогнати матеріал?
Пропуск занять вкрай не бажаний, бо програма курсів побудована по схемі «нічого зайвого» і «одне випливає з іншого». Тим не менше, враховуючи різні обставини (відрядження, форс-мажори), частина занять є у вигляді відеокурсу, є аудіозаписи деяких тренінгів, а також тематичні книги, крім того, після завершення курсу Ви отримаєте базовий конспект з усіма заняттями. Також курси регулярно повторюються, так що ми обов’язково запросимо Вас на пропущене заняття з іншою групою.
А можна просто почитати книжку?
Книжки читати не просто можна, але і необхідно. Більше того на Ваш запит можемо надіслати перелік книг, необхідних для прочитання. Та, тим не менше, якість життя людини визначає не теорія, а практика. Чи можна навчитись говорити не говорячи? Виступати не виступаючи? Якісно управляти часом, не практикуючи нових способів і технік? Чи можна навчитись карате/боксу/сальси/айкідо, тільки читаючи книжки по карате/боксу/сальсі/айкідо? Але водночас чи можна досягти високого рівня карате/боксу/сальси/айкідо, не читаючи книжки по карате/боксу/сальсі/айкідо? Тренування потрібні для створення середовища, в якому можна покращувати навики.
Навіщо Вам SPE? (особисте питання до Романа Кушніра)
Я знаю, що таке мати проблеми у спілкуванні. Я знаю, що таке боятися публічного виступу. Також я мав проблеми з постановкою цілей і їх досягненням, але завдяки роботі над собою, а дуже часто і «переходячи через себе», тепер знаю, наскільки легким є/може стати/можна зробити процес досягнення будь-якого! результату. Я вірю в можливості кожної людини досягнути більше, аніж найсміливіші її поточні мрії! І я знаю, як за рахунок роботи над собою, ці мрії стають реальністю набагато швидше, ніж це було заплановано. І я лише хочу поділитися цими знаннями з усіма, хто прагне наповнити власне життя великим змістом.