Часто можна почути фрази: “треба вчити англійську”, “як добре було б знати англійську, “якби я знав англійську, я б зробив…” Що? Що саме Ви б могли отримати, якщо Ви вільно володієте англійською? Ось що (і це далеко не весь перелік)*:

Перший рівень: Доступ до ІНФОРМАЦІЇ. Від того, як вирощують фісташки з покроковою відео-інструкцією, чи, наприклад, де живе сніговий леопард до захоплюючих досліджень NASA і доповідей TED-конференцій в оригіналі. Знання найкращих університетів, лекції світових вчених, найновіші відкриття і вичерпні бази даних саме того, що Ви довго шукали. Це все дається Вам просто так! Тільки тому, що у Вас є новий потенціал.

Другий рівень: написання текстів англійською, участь в англомовних закордонних конференціях, підписання договорів про міжнародну співпрацю, гранти для стажування та обміну досвідом, закордонні подорожі, де Ви працюєте і навчаєтесь, підвищуюючи свою кваліфікацію.

Третій рівень: Ви читаєте англійською лекції на теми, що цікаві Вам, вільно спілкуєтесь із іноземцями різних національностей, і всюди відкриваються нові можливості! Це мінімум з того, що можуть принести ці знання. Ось чому класно знати англійську! Такі знання – це ключ до нових звершень, а не “модно”, “вартувало б”, “бо може колись пригодиться, “а що, якщо кудись поїду” і т.д.

Розвивайтесь, навчайтесь, дійте і дозвольте англійській мові подарувати Вам новий надзвичайний досвід!

*текст базується на реальних подіях 🙂

Автор: Ореста Василів

Поділіться з друзями:Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on VKShare on LinkedIn0Print this pageEmail this to someone